Medību apmācība pa mākslīgi izliktu asinspēdu

01.11.2014.

PĀRGĀJIENS PA CĪRULĪŠU DABAS TAKĀM

06.08.2014. Cēsu rajons

Otrais asinspēdas seminārs/nometne Latvijā, Liepājas raj.

Second educational bloodtracking seminar-camp

30.05.-01.06.2014.

MEDĪBU PĀRBAUDES PA MĀKSLĪGI IZLIKTU ASINSPĒDU

11.05.2014. Babītes pag. " Dālderi"

             11.05.2014. Babītes pagastā "Dālderos" notika medību pārbaudes pa mākslīgi izliktu asinspēdu. Galvenais tiesnesis - Jeļena Štrekere, tiesneši: Natālija Borodajenko un Ina Lagucka. Laika apstākļi dalībniekus un tiesnešu brigādi nelutināja. Ja no rīta vēl spīdēja saulīte un bija visai patīkams laiciņš, tad jau drīzumā laika apstākļi ievērojami mainījās, sāka līt, uzpūta arī stiprāks vējš un kļuva visai neomulīgi. Bet tas netraucēja strādāt. No 9 dalībniekiem, 7 nokārtoja pārbaudi un saņēma diplomu, divi šoreiz bija izdomājuši medīt dzīvu zvēru, nevis meklēt aizšauto un iet pa asisnpēdu.

          Ļoti lepojos ar saviem audzēkņiem: WOLMAR STAR ROCKEFELLERS RAINROBE (Robis), WOLMAR STAR SANTA (Bella)  un BARBARA ar veiksmīgi izietu pārbaudi un saņemtajiem diplomiem. Robis un Belliņa saņēma 3.pakāpes darba diplomus, bet Barbara 2.pakāpes darba diplomu. Ļoti priecājos un esmu patiesi lepna par suņu lielisko darbu. Mēs esam lieliski pastrādājuši!!!

            Toties FULL OF ENERGY WALMAR-STAR z Krainy Szczescia (Filipiņš) šoreiz gribēja pamedīt dzīvu zvēru un aizgaja briežu pēdas virzienā, kuri šajā dienā turpat klaiņoja pa tuvāko apkārtni. Nāksies vien vairāk pastrādāt pašai ar savu suni, citādi kauns, ka "kurpnieks bez kurpēm" un instruktora suns vienīgais, no klāt esošajiem bīgliem, pārbaudi neiziet. Bet mums viss vēl priekšā!!!!!

PRIECĪGAS LIELDIENAS!

HAPPY EASTER!

 Medību apmācība pa mākslīgi izliktu asinspēdu

30.03.2014.

Lekcija "BĪGLS"

Royal Canin organizēta lekcija par suņu šķirnēm

25.01.2014. Rīgā

Lektores: Vita Jurgone un Diāna Koka

Informācija par apmācībām pa mākslīgi izliktu asinspēdu

free counters